loading...

بصیرت سیاسی چراغ هدایت

سیاسی ،اجتماعی ،فرهنگی،نظامی،فناوری و....

بازدید : 265
شنبه 25 مهر 1399 زمان : 14:37

در پیامهای جداگانه ای؛ فرماندهان ارتش سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی را تبریک گفتند

فرماندهان ارتش سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی را تبریک گفتند

فرماندهان و مسئولان ارتش جمهوری اسلامی‌ایران همزمان با ۲۴ مهرماه سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، خطاب به حجت الاسلام عباس محمدحسنی پیام‌های تبریکی صادر کردند.

امیردریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و امیر سرتیپ محمودی معاون اجرایی ارتش، با صدور پیام‌های جداگانه خطاب به حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش سالروز تأسیس این سازمان را تبریک گفتند.

متن پیام‌ها به این شرح است:

همرزم ارجمند، حضرت حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی

ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ج. ا. ایران

سلام علیکم؛
تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی دمیدن روح تابنده توحید در کالبد ارتش و سرآغاز حرکتالهی آن در خلق شور انگیزترین حماسه‌ها و ایثارگری‌ها بود؛ دلیرمردان ارتش در تلالو انوار اسلام با عشق و ایثار و فداکاری برای تحقق و تثبیت آمان ها بلند انقلاب ثابت قدم و استوار در صحنه ایستادند و بدون هیچ وقفه و انقطاع، دین خویش را به انقلاب، اسلام و صلابت جاودانه ایران و صیانت از حریم و حرمت میهن مردانه ادا ساختند.
سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به یمن فرمان تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی‌ایران امام خمینی (ره)، خدمت جناب عالی و آحاد کارکنان تلاشگر خداجو و سخت کوش آن سازمان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و توفیقات روز افزون شما برادر بزرگوار و تمامی‌خدمت گذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی‌در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و زعامت داهیانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) از پیشگاه خداوند متعال خواستارم.

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی‌ایران
دریادار دکتر حبیب الله سیاری

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند حضرت حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی

ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش

سلام علیکم

سازمان عقیدتی سیاسی توانسته است در سال‌های پس از تأسیس در کنار کارکنان خداجوی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران نقش بسیار مؤثری در ارتقای معنویت، بصیرت و ولایتمداری کارکنان ارتش داشته باشد.
بی شک تلاش‌‏های مخلصانه کارکنان مؤمن این نهاد ارزشمندِ نظامی‌و مکتبی در راستای تقویت ارزش‌‏های معنوی و تربیت جوانان متدین و مصمم در نیروهای ارتش، موجب ارتقای مکتبی ارتش جمهوری اسلامی‌شده و سلاحی بی‌‏نظیر را در کنار توانمندی‌‏های ارتش ج. ا.ایران در مقابله با دشمنان و دنیای کفر و استکبار قرار داده است.

اینجانب سالروز تشکیل این سازمان را خدمت آحاد کارکنان پرتلاش این سازمان و به ویژه کارکنان عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق تداوم خدمت این عزیزان را به نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران در سایه عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تحت رهبری مدبرانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌‌‌ای عزیز (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش

سرتیپ ستاد علیرضا صباحی فرد


حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای عباس محمدحسنی

ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران

سلام علیکم

در موقعیتی خطیر و برهه‌ای حساس که دشمن زبون به موازات تغییر چهره جنگ سخت، در صدد در نوردیدن مرزهای اعتقادی و به یغما بردن باورهای دینی و انقلابی ملتی است که در مکتب عاشورایی دفاع مقدس شرح ایستادگی را در قامت شرحه شرحه‌ی علی اکبرهای خویش معنا کرده اند، دور اندیشی امام سفر کرده امت در صدور فرمان تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران، بیش از پیش به چشم می‌آید.

نیک نامی‌و سرافرازی این مجموعه خوش نام، گواهی است بر خلوص و تعهد امانتدارانی صادق و پیشکسوتانی لایق که در جبهه فرهنگی، بی هیچ مضایقه‌ای قدم برداشته اند و امروز نیز به اعتبار برخورداری از نیروهایی مؤمن و متدین، در مسیر تحقق خواسته‌ها و بایسته‌های نایب بر حق امام (ره) گام بر می‌دارند.

با رجاء واثق به اینکه ایجاد سند خلل ناپذیر و بیان مرصوص برای کارکنان شریف ارتش و خانواده‌های نجیب ایشان در برابر تهاجم فرهنگی، جز با همراهی یکدله و تعامل اثر بخش میسر نخواهد شد.

سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران را فرصت مغتنمی‌برای عرض تبریک و تجدید میثاق برادری و همراهی با جناب عالی و همرزمان صادقتان در جبهه فرهنگی دانسته و در مسیر ارتقای هوشیاری و بصیرت دینی و سیاسی کارکنان شریف آجا برای جنابعالی و همکاران شریفتان توفیق روز افزون مسئلت می‌نمایم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران

سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

برادر ارجمند،

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای عباس محمدحسنی

ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران
ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام ۲۸ صفر سالروز وفات جانسوز پیامبر عظیم الشان اسلام، امام حسن مجتبی (ع) و سلطان سریر ارتضا حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و آرزوی قبولی عزاداری همه دلدادگان حسینی، از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم تا همه ما را از پیروان واقعی ائمه معصومین (علیها السلام) قرار دهد و سربازی در رکاب ولایت را از همه قبول فرماید. صدور فرمان تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ۴۱ سال پیش و در ۲۴ مهرماه سال ۱۳۵۸، به منظور تقویت ارتش جمهوری اسلامی‌ایران به ایمان مستحکم و بینش عمیق دینی و سیاسی از تدابیر مدبرانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی‌(ره) بود تا حضور معنوی این سازمان مقدس، ارتش قهرمان، بیش از پیش به زیور دین و بصیرت، مزین گردد. سازمان عقیدتی سیاسی این مولود انقلاب اسلامی؛ با ایفای نقش مؤثر و قدرتمند در تاریخ پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌توانسته است با حضور معنوی و ارزشمند خود از طریق تقویت ایمان، توسعه باورهای دینی و سیاسی و بصیرت افزایی کارکنان، چهره ارتش را به نور معنویت مزین نموده و مدال افتخار "شجره طیبه" را بر سینه این سازمان مردمی‌و ولایتمدار نصب نماید.

ضمن گرامیداشت این روز، از درگاه خداوند متعال، تداوم کامیابی و توفیقات بیش از پیش جناب عالی و همه خدمتگذاران به این نظام مقدس که فعالانه در عرصه ارتقای روحیه معنوی و ایمانی، تعمیق بصیرت سیاسی و توسعه فرهنگ جهادی در سطح آجا پوشش می‌نمایند را در خدمت به اسلام عزیز و میهن اسلامی‌تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی)، مسئلت می‌نمایند.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران
دریادار حسین خانزادی


برادر گرامی‌و ارجمند،

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای عباس محمدحسنی

ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران

سلام علیکم

سازمان عقیدتی سیاسی، آغازگر ارتشی مکتبی و خدا محور بود و ارتشیان دلاور با تیغ برنده اسلام، پرده‌های ظلمت و جهالت را شکافتند و فراز و نشیب‌های مسیر افتخار و عزت را در پرتو انوار هدایتگر دین و ارزش‌های الهی پیموده و طنین روح افزای " أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ" در سراسر گیتی گسترانیدند.

ضمن گرامیداشت ایام سوگواری ماه صفر، فرارسیدن سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و برای جناب عالی و سایر همرزمانتان از درگاه پروردگار بلند مرتبه توفیق خدمات مخلصانه در مسیر پیش برد اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی‌و استمرار حرکت در طریق تمدن ساز شهدای گرانقدر، در سایه عنایت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تحت رهبری‌های حکیمانه مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌‌‌ای (مد ظله العالی) مسئلت می‌نمائیم.

معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران

میر حاتمی: ایران دستاوردهای شگرفی در حوزه ماهواره برها و ماهواره داشته است
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب : <-BlogPostsCount->
 • کل نظرات : <-BlogCommentsCount->
 • افراد آنلاین : <-OnlineVisitors->
 • تعداد اعضا : <-BlogUsersCount->
 • بازدید امروز : <-TodayVisits->
 • بازدید کننده امروز : <-TodayVisitors->
 • باردید دیروز : <-YesterdayVisits->
 • بازدید کننده دیروز : <-YesterdayVisitors->
 • گوگل امروز : <-TodayGoogleEntrance->
 • گوگل دیروز : <-YesterdayGoogleEntrance->
 • بازدید هفته : <-WeekVisits->
 • بازدید ماه : <-MonthVisits->
 • بازدید سال : <-YearVisits->
 • بازدید کلی : <-AllVisits->
 • کدهای اختصاصی